logo SOP Centrum

ONLINE
REZERVÁCIA
 už.meno:
 heslo:
Statistika

Čo je jumping ? Pozrite si video

Najlacnejšie ubytovanie v Malackách
SQUASH - Hracie potreby
Pokiaľ ideme hrať prvýkrát a nechceme si hneď kupovať ricochetovú raketu, tak je možné si ju temer vo všetkých športových centrách za nejaký poplatok požičať (obvykle to je okolo 1,30 € ). Raketa na ricochet má hlavu rovnakú ako na squash, ale je celá o 20 cm kratšia. Je špeciálne spracovaná, vrátane špeciálnych materiálov, takže je veľmi ľahká a pohodlná do ruky. Naviac je celý rad typov od hliníkových, až po rakety zo zmesi grafitu s titanom, takže každý si zaiste nájde tú pravú, ktorá mu najlepšie vyhovuje.
squash
Pokiaľ sa rozhodnete raketu kúpiť, tak ju opäť zoženiete v obchode so športovými potrebami, alebo priamo v ricochetovom centre, kde je množstvo odborníkov, ktorí vám s vaším výberom ochotne a radi pomôžu a nechajú vám ju aj vyskúšať. Cena rakety sa pohybuje v rozmedzí cca 40 - 130 €.

A ako v poslednom rade nesmiete opomenúť ricochetové loptičky. Ich veľkost je podobná loptičkám na golf, sú ale vyrobené z mäkkej gumy s priehlbinkami na povrchu. Vyberáme si medzi troma farbami loptičiek, z ktorých každá predstavuje inú rýchlosť a silu odrazu. Pre začiatočníkov je určená loptička s najväčším odrazom, a to je loptička červenej farby. Ďalším stupňom je fialová loptička používaná skúsenejšími hráčmi, a skúsení hráči volia loptičku čiernej farby. Cena loptičiek sa pohybuje okolo 5 €
V celej ČR aj SR je už množstvo ricochetových klubov, kde si môžete tento nie veľmi známy šport zahrať. Cena kurtu na hodinu pre dvoch sa pohybuje v rozmedzí od 7 - 12 €. Pokiaľ by ste chceli svoje znalosti utvárať pod dohľadom skúseného trénera, tak vás hodinka výjde okolo 20 €.

Ricochet je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú získať zdravotnú a športovnú kondíciu, nemajú príliš voľného času a napriek tomu ho chcú efektívne využiť. Pre profesionálov potom ako alternatíva a doplnok.
squash
Registrácia nového uživateľa
DOBÍJANIE KREDITU
SQUASH KURT DNES
Kurt obsadený Kurt voľný
RezervovanéVoľné
Deň: 28.5. 2020
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Súpera hľadajú:
stavmat1
tobe
© 2009 Šport Oddych Pohoda CENTRUMinfo@sopcentrum.sk
REKLAMNÍ PARTNERI
Stavmat MK Real Dios s.r.o. ubytovanie Malacky Ubytovanie Slovensko - cenovo dostupný penzión, privát, chata